Toplumsal Mutabakatın Adı Ali Yıldırım

Gaziosamanpaşa CHP Belediye Başkan A.Adayı Ali Yıldırım Gaziosmanpaşa Halkı ile buluşuyoruz programına katılım ve ilgi yoğun oldu Gopark Junyor salon doldu taştı proğrama katılanlar salonda yer kalmayınca proğramı dışardan takip etti.

CHP Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Ali Yıldırım, Gaziosmanpaşalılar ile geniş katılımlı buluşma toplantısı organize etti. Gopark Junior Salon'da gerçekleşen toplantıya CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Binali Dağdeviren, Adalet Partisi Genel Bşk. Yrd. İslam Güçlü, Adalet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Cevat Tavukcuoğlu ve ilçe yöneticileri, İyi Parti Gaziosmanpaşa İlçe Bşk. Yrd. Harun Çapur ve ilçe yöneticileri, çok sayıda STK başkan veya temsilcisi, CHP eski ilçe başkanları Seyit Hasan Ömür, Müjdat Gürbüz, Mehmet Polat, CHP Gaziosmanpaşa Aday Adayı Kemal Özenç, mevcut belediye meclis üyeleri, CHP belediye meclis üyesi aday adayları, medya mensupları ve çok sayıda misafir katıldılar.

Gaziosmanpaşa Ali Yıldırım'ı, Ali Yıldırım Gaziosmanpaşa'yı iyi tanıyor.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği toplantıda çok değişik siyasi görüşe sahip vatandaşalarında bulunması dikkat çekti. Yıllardır Gaziosmnapaşa siyasetinin içinde yer alan Ali Yıldırım, bu zaman zarfında ilçende girmediği sokak, uğramadığı dernek yok gibi... Yıllarca iç içe yaşadığı Gaziosmanpaşalılar ise bu önemli günde Ali Yıldırım'ı yalnız bırakmadığı görüldü.

Ali Yıldırım ise toplantıda yaptığı konuşmanın özetinde, Gaziosmanpaşa Belediyesi'ni Gaziosmanpaşalılar ile birlikte kazanacaklarını söyledi. Yıldırım, projeleri ile ilgili olarak aday olduğunda süreç içersinde bir bir açıklayacağını ifade ederek, donanımlı bir ekiple çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Ali Yıldırım her kesimden oy alıyor.

Yıldıırm'ın toplantısına katılan insan profilen bakıldığında ise toplumsal bir mutabakat göze çarptı. Toplantıya katılan ve daha önce farklı partilere oy veren Gaziosmanpaşalılar ise Ali Yıldırım'ın aday olması durumunda oy vereceklerini ifade ettiler.


Gaziosmanpaşa CHP' de Kazanan Binali Dağdeviren Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziosmanpaşa İleç Örgütü, Gopark Grand Salon'da kongresini gerçekleştirdi. Kongrede dört aday yarıştı. Kampanya sürecinde ve kongre salonunda son derece nezaketli geçen yarış parti içinde büyük heyecen uyandırdı. Partililer, delegeler ve adaylar günlerce toplantılar yaparak, heeycana ortak oldular.

Baştan sona dört adayla devam eden yarışta son gece birleşmeleri yaşanmadı. Ancak kampanya boyunca bir adayla yol alıp son dakikada diğer adayın listesinde ismi çıkanlar oldu. Kongreden bir kaç gün önce oyunun rengini değiştiren delegeler de oldu. Ve kongre sonucunda başkanlığını Binali Dağdeviren'in yaptığı 'Mavi Liste' kazandı.

Kongrede alınan oylar ise şöyle oldu:
Binali Dağdeviren: 157
Ümit Kaplanseren: 126
Ahmet Gürbüz: 56
Ali Gezer: 38
Binali Dağdeviren Başkanlığındaki Kazanan Listede Şu İsimler Yer Aldı:
Pınar Alp Doğan
Nevzat Böcek

Doğan Cibooğlu
Dilek Çelikel
Yeşim Kar
Uğur Kaya
Duygu KızılaslanEnder KuruEmrullah Soydemir
Yusuf Şahin
Engin Şimşek
Cemal Tartar
Deniz Ünal
Azamet Zengin
İl Kongre Delegeleri
Özgür Akat
Nurten Aksüt
Türkan Avcı
Hakan Bahçetepe
Recep Bakır
Zeynel Balim
Nurhan Coşkun
Kemal Çetiner
Binali Dağdevirem
Murat Haşhaş

Aydın Yılmaz


Binali Dağdeviren: İyi ki varsınız...

Binali Dağdeviren toplumun katmanlarına iniyor...

CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Adayı Binali Dağdeviren, delegelere ve üyelere yönelik olarak Gopark'ta düzenlediği toplantıya yoğun katılım sağlandı. Kahvaltılı toplantıya, CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Yılmaz Yıldırım, eski ilçe başkanları, eski belediye başkan adayları Halil İbrahim Türkyılmaz, Selahattin Meriç, Fuat Varol, ilçe başkan adayı Ali Gezer, Mahalle Muhtarları, STK temsilcileri ve çok sayıda partili katıldılar.

Binali Dağdeviren'in toplantısı toplumun çeşitli kesimlerinden katılımın olması, toplumun katmanlarına inme noktasında iyi bir örnek teşkil etti. Dağdeviren, aday toplantısından bir adım farklı bir etkinliğe imza atması, yönetim anlayışının da sokağa, millete yönelik olacağı mesajını verdi.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Adayı Binali Dağdeviren, "Toplantımıza katıldığını için teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz. İyi ki varsınız. Örgütü örgüt yapan bu birlikteliklerdir. Hep beraber paylaşılan değerlerdir. Örgüt olma ben olmak değil, biz olmak demektir. Gaziosmanpaşa'da çıktığımız bu örgütlü yolda bizi yalnız bırakmadınızi iyi ki varsınız. İyi ki Cumhuriyet Halk Partisi var. 2019 yılında hep birlikte özgürlük türkülerini söyleyeceğimiz günlerin temelini attığımız bugünlerde bir biirmize her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Hepinizi saygıyla selamlıyorum. İyi ki varsınız." Dedi.


El sanatları kursiyerleri, ’Kadınlar Matinesi’nde gönüllerince eğlendi

Sanatçı Deniz Toprak’ın da sahne aldığı etkinlikte doyasıya eğlenen kursiyerler, eğlenceli bir gün geçirerek yeni eğitim-öğretim dönemine hazırlandı.

Gaziosmanpaşa ilçesinde 6 farklı merkezde 6 bin 150 kadına çeyiz ürünleri, dantel, iğne oyası, ahşap boyama gibi 49 farklı branşta eğitim veren Gaziosmanpaşa Belediyesi, el sanatları kursunun yeni eğitim-öğretim dönemi açılışı dolayısıyla, kadınlara yönelik bir eğlence programı düzenledi. Etkinlik kapsamında yüzlerce kadın bir araya gelerek, etkinlikte sahne alan Sanatçı Deniz Toprak’ın söylediği şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da etkinliğe katılarak kursiyerlerin heyecanına ortak oldu. İlçede kadınlara yönelik önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Usta, "Yaptığımız her hizmetin yerine gitmesinden, sizlerle birlikte bu saydığım hizmetlerin büyümesinden de büyük heyecan duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Toplumun her kademesinde her kesiminde var olan kadınlarımız artık 31 bin sayılarının üzerine çıkarak her mesleki alanda, bürokratik her kurumda, siyasette ve ticarette de var olmanın mutluluğunu yaşıyorsunuz. Sizlere bu anlamda hayırlı yolculuklar ve başarılar dilerken , ailelerinizle birlikte mutlu yarınlar diliyorum” diye konuştu.

El sanatları kursuna gittiğini belirten Elif Kavlak ise, “4 aydır el sanatları kursuna gidiyorum. Etkinlikte gayet güzel gidiyor. Ben zaten bu tarz etkinliklere hep katılıyorum. Kursta yağlı boya ve karakalem kursuna başladım. Zumbaya da gidiyorum. İngilizce kursu başlayınca ona da gideceğim” şeklinde konuştu.


|<1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9>|

Adres: Merkez Mh. Eyüp Cd. No: 3 34245 Gopark Tesisleri
Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Tel: (0212) 614 43 17 • Faks: (0212) 614 49 48